Daugėja apgavysčių “perkant automobilius išvežimui”

Kiekvieną dieną akis bado “gerųjų Samariečių” iniciatyva, pirkti visureigius ir juos “vežti į Ukrainą”. Apie tai rašėme ankstesniame straipsnyje. https://autopretenzija.lt/naudotu-automobiliu-supirkimo-pinkles/ Šį kartą papasakosime apie konkretų atvejį, kuris Facebooke skelbiasi, kad superka lengvuosius ir visureigius visoje Lietuvoje. Facebooke ši veikla nurodo Vilnių, kaip veiklos vietą. Įsikėlė kelias gražias nuotraukas, ta pačia tematika, bet apie ja kiek toliau.

Perekupai ir ukraina

Apipavidalinimas gražus, bet kvepia apgavyste

Žiūrime nuotraukas, kurios suponuoja į logišką ir gerą veiklą, bet paieškojus informacijos giliau paaiškėja, kad šios nuotraukos yra “netyčia paimtos” iš interento platybių ir apie tai nei pusės žodžio neparašyta, o jos pateiktos, kaip šio Facebooke naudotojo puslapio nuosavybė.Padėliokime faktus

Nuotraukoje, kur vyriškis sėdi ant variklio dangčio, paimta iš interneto platumų, kur Estų verslininkas padarė gerą iniciatyvą ir padovanojo Ukrainos kariams džipų. Nuoroda į originalų straipsnį šioje nuorodoje. https://news.err.ee/1608569350/estonian-angel-investor-sending-aid-convoys-to-ukraine-this-is-personal . Pagal antrą nuotrauką, Google paieška nurodo, kad taip aplkijuoti automobiliai buvo perduodami Ukrainos kariams, bet vėl nieko nėra minima apie šiuos “gerus” žmones ir pagalbininkus. Ir jau yra užuominų, kad šią akciją daro visai kiti žmonės, nesusiję su šiuo puslapiu Facebooke

Ši veikla yra inicijuota kitų

Galiausiai pagal paskutinę nuotrauktą paaiškėja, kad šiame Facebook puslapyje paskelbta informacija buvo apgaulinga ir paremta akcija, kurią pradėjo Lietuvos žurnalistų autoklubas. https://www.valstietis.lt/technikos-kiemas/ukrainieciams-iesko-karui-tinkamu-visureigiu/123720 Jie, kartu su keliomis kitomis įmonėmis pradėjo iniciatyvą ir padeda ukrainiečiamas kariams gauti reikalingų automobilių.

Domimės įmone toliau

Pasitikrinus apie šios Facebooke informacijos telefono numerį, paaiškėja, kad šio telefonu parduoti mažiausiai du automobiliai. Informaciją galima pasitikrinti suvedus telefono numerį į google paiešką. Apie šią veiklą vykdančią įmonę, nėra nurodyta jokios informacijos, nėra jokio WEB (interneto) puslapio. Juk, jei  Tai reiškia, kad bet kokius sandorius darydami su jais- rizikuosite smarkiai.

Perekūpai vs Ukraina

Tai vienas iš daugybės

Kodėl šis facebook naudotojas pasirodė įdomus? Todėl, kad ji šiandien pirmas pralėkė pro akis ir jis atrodo įtariausiai, žiūrint per visą savaitę buvusių facebook žinučių. Jokio asmeniškumo, bet labiausiai norisi skaidrumo. Kiekvienas žmogus, kuris perka ar parduoda automobilį, tikisi: nusipirkęs- važinėti be rūpesčių, pardavęs- nesulaukti skambučio dėl rūpesčių. Pardavęs automobilį, žmogus nežino kas bus su tuo automobiliu daroma. Ar jis važiuos į karą Ukrainoje, ar juo važinės kitas pilietis, ar patekęs į ne visai geras rankas, taps kontrabandos įrankiu, arba juo gali būti sužalotas kitas asmuo. Todėl perregistravimas privalomas ir tai geriausia daryti sutarties sudarymo vietoje, ir tai galima padaryti internetu. https://www.eregitra.lt/eketris-web/faces/pages/common/Login.xhtml Kai perregistruotas automobilis ir tai deklaruota, bet kokia atsakomybė, dėl tolimesnio, transporto priemonės valdymo, tenka naujam valdytojui nuo pat to momento, kai įtvirtintas sandoris elektroniniu būdu.

Pagarbiai

Evelina Burštein

UAB Autopretenzija Komunikacijos Vadovė

Tel. nr. +370 600 58553

El. paštas: [email protected]

Evelina Autopretenzija

MŪSŲ MISIJA – pagalba/konsultacijos pirkėjui įsigijus automobilį su defektais.

Greitas konsultavimas

Konsultuojame dėl įsigyto daikto (automobilio) su paslėptais defektais.

Susisiekti su mumis naudinga nes:

  • Aptarsime tai, kas naudinga Jums
  • Pasidalinsime mūsų klientų patirtimi, kaip jiems pavyko atgauti kompensacijas
  • Atsakysime į visus Jūsų klausimus
  • Būsime partneriais, kurie yra Jūsų pusėje
  • Peržiūrėsime Jūsų atvejus nemokamai

Atsisiųsk

Pirkimo-pardavimo sutartį

Rašyk

Skambink

Užduok klausimą