Perpardavėjai ir automobilių supirkimas

Mirga marga skelbimai

Tol kol tokių skelbimų rasis viešoje erdvėje, tol Autopretenzija Jums teiks informaciją ir Jus įspės, kad būtumėte budrūs.

Facebooke nereikia net ieškoti, o reklamos pasiekia mus visus, kurie juo naudojasi (nebent susimokėjote, kad negautumėte reklamų). Kiekvienas verslas turi vietos gyvuoti po saule, jei ne vienas bet… O tai yra informacija, kuria pateikia pardavėjai

Pradžioje pardavėjai- supirkėjai

Liaudyje labiau žinomi, kaip perekūpai, jie perka automobilius pigiai, juos nuplauna (kartais neplautus ir netvarkytus parduoda) ir tada deda į skelbimus, kaip “neturinčius defektų”. Sunku būtų patikėti, kad automobilis, tokio amžiaus bus be trūkumų, bet pabūkime optimistais. Paskambinkime pardavėjui ir jo paklauskime apie automobilį. Pokalbiu telefonu, susidarė įspūdis, kad automobilis geresnis, nei vakar būtų nuriedėjęs nuo konvejerio. Tačiau įdomumas prasideda, kai paprašoma susitikti apžiūrai. Kažkodėl pardavėjas “netyčia” taip smarkiai užsiėmęs dienos metu, kad arba apžiūrėkite degalinėje po 17val. arba aprodys “pusbrolis”, su kuriuo derinkite laiką atskirai. Nors ir labai knietėjo apžiūrėti automobilį, kurį aprodys “pusbrolis”, bet vertinkite patys, reikia tam gaišti laiką ar ne.

Perekupai

Ką reiškia: “bet kokio teisinio statuso”

Visaip sukome galvas ir ieškojome atsakymo, bet niekaip nesupratome, ką tai reiškia, bet pabandykime suprasti: Transporto priemonę galima parduoti jei ji teisėtai priklauso pardavėjui. Daugiau jokių variantų negali būti. Jei šie pirkėjai galvoja kitaip, tai jie veikia neteisėtai ir didelė tikimybė, kad gali užsiimti vogtų ar kitaip apribotų tranpsorto priemonių prekyba. Įsivaizduokite, kad susipykote su Jūsų artimu žmogumi, o jam prireikė pinigų ar norėdamas Jums pakenkti perduoda Jums priklausantį automobilį. Koks jausmas?

Perpardavėjai autopretenzija

Kiek laiko veikia įmonė

Dar klausimas ar tai apskritai įmonė. Greičiausiai kažkoks pilietis, patikėjęs romantiškomis svajonėmis, mikliai užsidirbti pinigų, nedeklaruodamas savo veiklos ir vualia, perka nevažiuojantį arba vos gyvą metalo laužą, savo vardu nieko nedeklaruoja, o iš karto perrašo Transporto priemonės pirkimo-pardavimo sutartį, į kurią įrašo pirkėjo duomenis ir vėl vualia, niekur nepasižymėjęs perparduoda automobilį. Skirtumą įsideda į kišenę, o pirkėjas gauna katę maiše. Taip. Autopretenzija pagauna ir tokius veikėjus, tik užtrunkame ilgiau. Pasitikrinkite www.rekvizitai.lt ar tokia įmonė apskritai yra ir ar jos duomenys atitinka sutartyje nurodytus duomenis. Jei įmonė veikia iki 2 metų- reikia atkreipti dėmesį ar pelningai dirba, o gal dirba į nuostolį. O taip pat paskaitykite atsiliepimus apie ją. Jei nėra atsiliepimų- vertėtų taip pat suklusti.

Kai pirkėjai tampa pardavėjais

Kai automobilis pabūna perpardavėjo žinioje, kad ir trumpą laiką, stebuklingai jis tampa “be defektų”. Populiari istorija: “važinėjo kunigas ar močiutė į bažnyčią ir atgalio”. Verta paminėti, kad iš buvusio automobilio su defektais arba nevrakingo, jis stebuklingu būdu tampa “be defektų”. Esame matę ir kitų priemonių, kurias naudoja perpardavėjai, bet sąmoningai jomis nesidalinsime, kad jauniesiems perpardavėjams, romantika būtų kiek niūresnė.

Ką daryti

Atsirado pirkėjas? Puiku. Iš karto https://regitra.lt/lt/paslaugos/transporto-priemones prisijungiate su pirkėju, Jūs deklaruojate pardavimą, o pirkėjas deklaruoja įgyjimą. Tada bent jau nuo Jūsų galvos atsikabins atsakomybė, jei su automobiliu, po sandorio, kažkas įvyks. Taip pat pirkėjas turės deklaruoti, parduodamas automobilį, skirtumą nuo pirkimo ir pardavimo, o jis tikėtina iš to užsidirbs. Valstybė gaus kažkiek mokesčių, iš ko bus išlaikomos ugdymo įstaigos ar kt Valstybinės įstaigos.

Būkite atidūs

Kai planuojate didesnį pirkinį, televizorių, telefoną ar drabužį, skiriate laiko ir paieškote internete, kiek kainuoja (orientaciniai) Jūsų pasirinkimas. Automobilis kainuoja daug daugiau, nei striukė, bet čia suveikia nesuprantamas “saugiklių išsijungimas” ir žmogus aklai puola ir griebia pasirinkimą. Suprantame, kad automobilio pirkimas- tai emocija. Tik tokia emocija tampa realybe, kai pasirinkimas pradeda gesti ir reikalauti papildomų pinigų. Todėl būkite budrūs ir pasidomėkite automobilio pardavėju. Patikrinkite ar jis nėra būtent tas, kuris perparduoda automobilius. Jei tai juridinis asmuo- pasidomėkite atsiliepimais apie tokius pardavėjus. O dar geriau susisiekite su Autopretenzija ir mes Jums patarsime, ką daryti.

Pagarbiai

Evelina Burštein

UAB Autopretenzija Komunikacijos Vadovė

Tel. nr. +370 600 58553

El. paštas: [email protected]

Evelina Autopretenzija

MŪSŲ MISIJA – pagalba/konsultacijos pirkėjui įsigijus automobilį su defektais.

Greitas konsultavimas

Konsultuojame dėl įsigyto daikto (automobilio) su paslėptais defektais.

Susisiekti su mumis naudinga nes:

  • Aptarsime tai, kas naudinga Jums
  • Pasidalinsime mūsų klientų patirtimi, kaip jiems pavyko atgauti kompensacijas
  • Atsakysime į visus Jūsų klausimus
  • Būsime partneriais, kurie yra Jūsų pusėje
  • Peržiūrėsime Jūsų atvejus nemokamai

Atsisiųsk

Pirkimo-pardavimo sutartį

Rašyk

Skambink

Užduok klausimą