Pavasaris ir padangos

Pavasario rutina

Kaip kiekvienais metais lapkričio mėnesį, taip ir pavasarį po balandžio pradžios servisus užplūsta automobiliai. Vieni, keistis padangų, kiti parodyti meistrams automobilį, kaip pas gydytoją, kad jis patikrintų pastarojo būklę po šaltojo sezono ir gatvės duobių paveiktą pakabą ar kėbulą.

Vieni pasitvirtina, kad slidžiais keliais sugebėjo savo įgūdžiais išsaugoti puikią automobilio būklę, kiti pakeisti ar sutvarkyti išklibusias dalis, arba pasikeisti alyvą ir kitus skysčius ir padangas.

pavasaris ir transporto priemonės padangos

Svarbi kiekviena patikra ir reguliari priežiūra

Nuo balandžio pradžios prasideda vasaros sezonas, kai magistralėsė padidėja leistinas maksimalus greitis, ir apskritai, kai šilta, taip ir knieti paspausti greičio pedalą kiek greičiau pajudant iš sankryžų ar jaučiasi drąsiau lenkdami kitus automobilius. Jei automobilio pakaba prašosi patikrinama ir apie tai praneša bildesiu, ar neįprastas vairo elgesys kužda: “…reikia patikrinti”, vairuotojas turi atsakingai pagalvoti ir užsukti į servisą patikrinti automobilio būklę, kad veždamas savo mylimiausius žmones būtų saugus ir užtikrintų saugumą kitiems. Jei žiemą ar esant slidžiai dangai, savisaugos instinktai veikia ir primena, kad koja ant greičio pedalo turi būti lengvesnė, tai vasarą kažkodėl tokie saugikliai “suveikia” blogiau.

tire, workshop, car-6941103.jpg

Verta prisiminti

Pašalinis neįprastas bildesys pakaboje, gali būti dėl per didelio šarnyrų ar traukių laisvumo, kurios gali išsinerti važiuojant ir dėl to automobilis taps nevaldomu ir gali patekti į eismo įvykį, ar sužaloti keleivius ir kitus automobilius ar dar blogiau žmones. Eismo įvykiai nutinka dėl kelių priežasčių: Neįvertintos oro sąlygos; Automobilio gedimas ir ko pasėkoje prarastas jo valdymas; Vairuotojo neatidumas ir eismo sąlygų ar savo įgūdžių pervertinimas.

Kaip išlikti budriems

Kadangi Lietuvoje naudojama druska, kuri tirpdo sniegą, ji taip pat veikia ir automobilio būklę. Greitina metalinių detalių koroziją ir taip trumpina jų tarnavimo laiką. Jei paveiktas kėbulas ir “pakelti” dažai nesukelia didelių nepatogumų be estetinio vaizdo, tai paveikti korozijos stabdžių cilindrai ar vamzdukai, gali įtakoti automobilio valdomumo praradimą. Dėl prakiurusių vamzdukų, dingus stabdžių sistemoje sandarumui, automobilio stabdžiai neveiks ir bus labai sunku sustabdyti automobilį, o jei esant ekstremaliam stabdymui, nepavyks sumažinti jo greičio. Jei dėl išsinėrusio šarnyro ar traukės, automobilis staiga mesis į kažkurią pusę, jis gali užkliudyti kitą automobilį ar sužaloti šalia esantį pėsčiąjį.

Servisų meistrai žino

Kaip jau esame minėję ankstesniuose straipsniuose, rekomenduojame automobilio patikrą patikėti TIK patikimiems servisams, kurių meistrai turi patirties ir žinių, į ką atkreipti dėmesį ir kaip teisingai nustatyti gedimą arba kaip prevenciškai apsaugoti automobilio sudedamąsias dalis, kad užuot atlikus brangius remontus, pakeitus detalių apsaugą, išsaugoti automobilio būklę tinkamą. Imkime pavyzdį, jei dėl druskų ar tiesiog dėl amžiaus rato šarnyras, liaudyje vadinamas “granata”, kuris apsaugotas gumine apsauga, nebus patikrintas arba apsauginė guma bus sueižėjusi, ji sąlygos drėgmės ir abrazyvo patekimą į patį šarnyrą ir jį sugadins, arba žymiai sutrumpins jo eksploatacinį laiką. Pakeitus gumą už kelioliką eurų, vėliau nereikės keisti brangios detalė nauja

Kaip žmonės rūpinasi savo sveikata

Taip vairuotojai turi rūpintis automobilio būkle. Laiku keisti alyvą ir kitus eksplotacinius skysčius, stabdžių trinkeles ir tt. Jei Jūs tinkamai rūpinsitės automobiliu, jis Jums atsidėkos sklandžiomis kelionėmis ir daugybe įspūdžių.

automobilio stabdžių priežiūra

Autopretenzija kolektyvas linki Jums išlikti saugiais ir šiltos ateinančios vasaros.

Pagarbiai

UAB Autopretenzija 

El. paštas komunikacijai: [email protected]

MŪSŲ MISIJA – pagalba/konsultacijos pirkėjui įsigijus automobilį su defektais.

Greitas konsultavimas

Konsultuojame dėl įsigyto daikto (automobilio) su paslėptais defektais.

Susisiekti su mumis naudinga nes:

  • Aptarsime tai, kas naudinga Jums
  • Pasidalinsime mūsų klientų patirtimi, kaip jiems pavyko atgauti kompensacijas
  • Atsakysime į visus Jūsų klausimus
  • Būsime partneriais, kurie yra Jūsų pusėje
  • Peržiūrėsime Jūsų atvejus nemokamai

Atsisiųsk

Pirkimo-pardavimo sutartį

Rašyk

Skambink

Užduok klausimą