Artėja rugsėjo pirmoji.

Apsidairėme, ir matome, kad iki rugsėjo liko vos keliolika dienų. Atrodytų: na ir kas? Ogi štai, kas- į gatves pabirs vaikai ir sulėks studentai, kurie šviežiai įgijo vairuotojo pažymėjimus ir iš savo gimtųjų namų, kur per valandą pravažiuoja vos vienas kitas automobilis, pateks į spūstis. Todėl reikia pasiruošti jiems ir padėti jiems integruotis į eismo srautus

sunkioji technika pretenzijos

Pradėkime nuo savęs.

Pradžioje pasiruoškime patys, kad būtų lengviau padėti jiems, ty pasitikrinkime: automobilio pakabą, ar ji tvarkingą, ar amortizatoriai neišbėgę, ar visos svirtys ir šarnyrai neturi laisvumo; vairavimo sistema, ar ji veikia tvarkingai ir nestringa, ar vairas sukasi sklandžiai, o stiprintuvo skystis tinkamos konsistecijos, kad esant aukštai arba žemaio temperatūrai, veiktų tinkamai ir būtų valdomas lengvai; stabdžių sistema, ar ji tvarkinga, stabdžių trinkelės tinkamos naudoti, stabdžių diskas nėsa sutrintas ar kaip nors pažeistas, stabdžių šlangelės nesutrūkinėjusios ir nepraleidžia skysčio į išorę; stiklai, švarūs ir permatomi, kaip to reikalauja LR įstatymai.

Saugumas svarbiausia

Apie bendrą automobilio būklę, vaistinėlę, gesintuvą ir tt nesiplėsime, bet paminėsime padangas, kurios taip pat turi būti su tinkamo gylio. Nors vasarą dažniausiai kelio danga būna sausa ir švari, tai rudeniop ji pasidengs lapais, kurie palikus suminkštės ir ten, kur jų bus gausiai, taps slidžiu paviršiumi ir smarkiai mažins sukibimą. Todėl ant tokios lapų dangos, protektoriaus gylis labai svarbus.

Atidumas

Tai ką paminėjome aukščiau, reikalinga važiuojant mieste, arti mokymo ar ugdymo įstaigų, kur vaikų koncentracija didesnė. Taip pat verta suprasti, kad vaikų gali atsirasti ir netikėtose vietose, nes jie po pamokų turės grįžti namo, todėl ypač prie autobusų stotelių reikia važiuoti taip pat atidžiai ir su atsarga, kad staiga į važiuojamąją dalį išbėgus vaikui, spėtumėte sustoti. Be stotelių, vaikai mėgsta žaisti aktyvius žaidimus kamuoliu ar lėkti dviračiu, todėl rugsėjis yra ypatingas mėnuo, kai vaikai ir studentai pratinasi prie naujovių, o vairuotojai, smagiai pailsėję vasarą, turi prisiminti savo įgūdžius ir įsijungti padidintą budrumą, kad jie ir aplinkiniai būtų saugūs.

Grįžkime prie vairuotojų. Kelių eismo taisyklėse yra numatyta, kad prieš kiekvieną kelionę vairuotojas privalo įsitikinti tinkama važiuoti keliais, automobilio būkle, o važiuojant stebėti transporto priemonės veikimą ir jei paaiškėjo koks neatitikimas ar veikimas, imtis priemonių tokiam trūkumui pašalinti arba saugiai transporto priemonę patraukti iš eismo.

Servisai kviečia apsilankyti dažniau, nei kartą per du metus ar metus, priklausomai nuo transporto priemonės techninės apžiūros intervalų, ir dalis vairuotojų bent porą kartų per metus, savo transporto priemonę parodo specialistams, ir jei yra smulktūs trūkumai, juos pašalina. Patikrinus transporto priemonę ir pašalinus smulkius trūkumus, išvengtume didesnių išlaidų, jei pvz smulki gumelė, kuri apsaugo nuo vibracijos, sugestų ar suplyštų, ko pasekoje, dėl perteklinės vibracijos gali sugesti stambesni transporto priemonės mazgai, kurie įtakos transporto priemonės valdymą ir kainuos daug daugiau, nei smulkios detalės pakeitimas.

Autopretenzija linki visiems vairuotojams būti saugiais ir atidžiais, rūpintis savimi ir aplinkiniais ir tik tiokiu atveju būsime tikri, kad mūsų vaikai, išleisti į mokslus, saugiai grįš namo.

Pagarbiai

UAB Autopretenzija 

El. paštas komunikacijai: [email protected]

tel. +370 65 855 855

MŪSŲ MISIJA – pagalba/konsultacijos pirkėjui įsigijus automobilį su defektais.

Greitas konsultavimas

Konsultuojame dėl įsigyto daikto (automobilio) su paslėptais defektais.

Susisiekti su mumis naudinga nes:

  • Aptarsime tai, kas naudinga Jums
  • Pasidalinsime mūsų klientų patirtimi, kaip jiems pavyko atgauti kompensacijas
  • Atsakysime į visus Jūsų klausimus
  • Būsime partneriais, kurie yra Jūsų pusėje
  • Peržiūrėsime Jūsų atvejus nemokamai

Atsisiųsk

Pirkimo-pardavimo sutartį

Rašyk

Skambink

Užduok klausimą