Šaltasis metų periodas kaip pasiruošti viruotojams
Viskas gamtoje ratu ir cikliškai, todėl ir vėl atėjo šaltasis periodas, o su juo laikas keisti padangas ir imtis kitos strategijos apžiūrint perkamus automobilius. Apie viską išsamiau aprašysime žemiau.
Kada reikia keisti padangas?
Pradėkime nuo neišvengiamo- padangų keitimo. Jei vairuojate transporto priemonę, kuri apauta vasarinėmis padangomis, iki lapkričio 10d. turite pasikeisti į žiemai skirtas arba universalias padangas. Jei važiuosite vasarinėmis ir pateksite į eismo įvykį, net jei nebus nustatyta Jūsų kaltė, civilinės atsakomybės ir kasko draudimas negalios, o tai reiškia nenumatytas papildomas išlaidas. Taip pat policijos patruliai, pastebėję, kad važiuojate su vasarinėmis padangomis, Jus “nudžiugins” parama Valstybei- bauda ir panaikins galiojančią Valstybinę techninę apžiūrą, o tai vėl išlaidos ir nepatogumai.
Tačiau didžiausia problema, su kuria Jūs susidursite- su nesaugumu, kai dėl naudojamos netinkamos padangos ir dėl to praradus sukibimą, galite patekti į eismo įvykį, kuriame gali nukentėti vairuotojas, keleiviai ar tretieji asmenys. Tam net nereikia didelio greičio ar staigaus posūkio. Pakanka ant kelio iškristi krituliams, kurie sušąla ant paviršiaus ir sudaro ledo sluoksnį. Užtenka išvažinėto ruožo, kur patekusi automobilio padanga staiga padaro nevaldomą automobilį. Todėl saugumas- Nr.1
Saugumas svarbiausia
Apie automobilių patikras esame pasakoję ankstesniuose mūsų straipsniuose, bet pagrindinius akcentus uždėsime ir dabar.
Jei skambučiu Jums pavyko išsiaiškinti, kad pardavėjas sutinka VISĄ pirkimo kainą deklaruoti sutartyje. Automobilio istoriją papasakojo neužsikirsdamas ir su daug svarbių detalių. Sutiko, kad automobilį galėsite tikrinti Jūsų pasirinktose remonto dirbtuvėse. Tokiu atveju derinkite automobilio apžiūrą. Darykite viską, kad automobilio apžiūra vyktų dienos metu, esant natūraliam apšvietimui. Kitu atveju, jei apžiūrinėsite patamsyje arba lyjant, didelė tikimybė, kad praleisite svarbius trūkumus, kuriuos būtų lengviau pamatyti dieną, kai šviečia saulė ir turite daugiau laiko.
Susitarkite, kad apžiūrą aliksite kažkurią valandą, o į vietą, kur laikomas automobilis, pasirodykite bent valandą ar pusvalandžiui iki sutarto laiko. Tada galėsite įsitikinti, kad iki Jūsų variklis nebuvo paleistas ar pašildytas automobilis. Paleidžiant šaltą varikli, didelė tikimybė, kad išgirsite netipinių variklio garsų, o pastovėjusiame automobilyje, pajudant iš vietos, lengviau patikrinti ar sklandžiai veikia pavarų dėžė.
Dažnas perpardavėjas (perekūpas), net nesivargina deklaruoti automobilio įsigijimo ir perparduoda jį nuo buvusio savininko, kad išvengtų mokesčių, o kai kuriais atvejais ir atsakomybės. Todėl tikrinkite pardavėjo asmens dokumentą, kuriam paduodate pinigus ir jei neatitinka automobilio savininko duomenų, išsiaiškinkite kodėl taip nutiko. Netinka, kad parduoda brolio, draugės, ar tėčio automobilį. Paskambinkite jiems, kad tariamas savininkas tegu pasako kokios spalvos “JO AUTOMOBILIS”, arba kokiomis medžiagomis ir spalvomis išsiųtas salonas. Dažnai, net kvapuko, kuris kabo matomiausioje vietoje, menamas savininkas nežino.
Budrumas ir atidumas yra Jūsų pagalbininkas, o Autopretenzija ir toliau gins Jus nuo nesąžiningų pardavėjų.
MŪSŲ MISIJA – pagalba/konsultacijos pirkėjui įsigijus automobilį su defektais.
Greitas konsultavimas
Konsultuojame dėl įsigyto daikto (automobilio) su paslėptais defektais.
Susisiekti su mumis naudinga nes:
- Aptarsime tai, kas naudinga Jums
- Pasidalinsime mūsų klientų patirtimi, kaip jiems pavyko atgauti kompensacijas
- Atsakysime į visus Jūsų klausimus
- Būsime partneriais, kurie yra Jūsų pusėje
- Peržiūrėsime Jūsų atvejus nemokamai