Apie Automobilių pirkimą

Verta priminti, kaip reikia pirkti automobilius, kad vėliau netektų gailėtis dėl prarastų pinigų ar nupirkto automobilio su trūkumais, o dar geriau, kad neliktumėte ir be pinigų ir be automobilio.

Internete pilna sukčių, kurie ieško patiklių pirkėjų, kuriems reikia automobilio, motociklo, sunkvežimio ar kitos lauko ar miško technikos, nes pastaroji sugedo ir į ją investuoti nebėra prasmės.

autohandel, autokaufmann, car sales-3100637.jpg

Avansai

Venkite mokėti avansus ar kitokius užstatus, fiziškai nepametę automobilio. Nes nesąžiningi pardavėjai, randa automobilių nuotraukas užsienio prtaluose, kartais jas paretušuoja, o kai kurie visai įžūlūs kelia su kitų šalių miestų vietomis ir buria, kad automobilis Lietuvoje. Todėl, kol nepamatysite automobilio dokumentų ir jų nesutikrinsite, nemokėkite jokių avansų, nepaisant kaip patraukliai atrodo pirkinio kaina.

Kiek prakutę sukčiai, sugeba nukopijuoti realių automobilių prekeivių puslapius ir juose sukelia nerealius skelbimus, o taip pat visaip išvedžioja, kad šis puslapis nėra visiškai viešas, o tik specialiai skirtas tokiems, kaip tu VIP klientams ir tokiu būdu užkabina patiklų pirkėją. Todėl, vėl indikacija, kad kažkas nelabai gerai- prašymas mokėti avansu.

Autopretenzija ir Autoplius

Labai džiaugiamės, kad www.autoplius.lt ėmėsi skaidrinti savo veiklą ir tuo parodyti puikų pavyzdį kitiems portalams, todėl nesąžiningi prekeiviai kuria Facebooke arba kituose socialiniuose tinkluose puslapius, kuriuose prekiauja transporto priemonėmis. Kyla klausimas, kodėl jie taip daro? O gi, kad vėliau galėtų visaip galėtų išsisukinėti ir vengti atsakomybės. Ir vėl- prašymai mokėti avansu, o apie visą pinigų sumos deklaravimą nėra ką kalbėti.

Apie ridos klastojimą galime atskirai parašyti visą knygą, bet nelegalūs prekeiviai ir visokio plauko sukčiai, ją sukinėja ir toliau iki pakliūna į Autopretenzijos taikiklį, o mes juos perduodame policijai, kuri pradeda baudžiamąjį persekiojimą. Mes nesismulkiname ir jei toks faktas paaiškėja- juo pasidaliname su teisėsauga, kuri imasi visų priemonių ir tokius veikėjus greitai išaiškina. Šiais laikais, naudojantis kompiuteriu, kiek labiau įgudę pardavėjai, klastoja automobilių istorijų patikrų puslapius ir juos pateikia pirkėjui, kaip tikrą faktą. O pirkėjas, sutaupęs keliolika Eur, eilinį kartą pasitikėjęs pardavėju, patiki, kad automobilio būklė puiki ir papuola į pinkles. O tada vėliau, grįžęs namo, patikrinęs istoriją apie savo transporto priemonę, būna nemaloniai nustebintas, kad gauta ataskaita, nei iš tolo neatitinka realios.

Paslėpti trūkumai

Apie transporto priemones, su paaiškėjusiais paslėptais ptrūkumais, galime pasakyti tiek. Per metus, tik Lietuvoje parduodama apie 10-15 tūkstančių transporto priemonių. Vidutiniškai, kiekvienam automobiliui, kad pašalintų paslėptus trūkumus, pirkėjas turi išleisti papildomai 2135,07 Eur. Gerai, jei pirktą transporto priemonę galima suremontuoti, bet panašiai ½ atvejų būna tokie, kad paslėptų trūkumų šalinimo kaštai siekia ar net viršija pusę transporto priemonės kainą.

Kaip ir visiems savo klientams dėstome paprastai ir suprantamai: niekas neparduoda turimo automobilio be priežasties. Jis gali būti po eismo įvykio ir/arba nurašytas. Automobilis gali būti nuvažiavęs daug kilometrų ir jo resursai išnaudoti tiek, kad nebeapsimoka jo atstatyti. Automobilis, jei nenuvažiavo daug, tai gali būti aktyviai naudojamas (taksi ar kt. paslaugų), kai automobilis tiesiog bus nuvaikytas. Dažnai automobilis nors ir su maža rida, bet jei jis nuolat būdavo laikomas užvestas, tai toks automobilis turės daug motovalandų, kurių nefiksuoja joks apskaitos aparatas. Rida maža, bet dėl daug ir nuolat veikiančio variklio, automobilio variklis bus išdėvėtas.

Rečiausiai, bet vis dėlto pasitaikantys atvejai, kai perka žmonės autombilius, motociklus ir kt techniką, kuri buvo pavogta kitoje valstybėje, ir pakeitus jo identifikacinį VIN numerį, parduodamas, kaip tvarkingas ir legalus, nors realiai, turi kloną kitoje šalyje. VIN numeris būna tikras, tam atvejui, kad patikrintus jo duomenis per gamtintojo duomenų bazę, matytųsi, kad toks daiktas yra. Tokiais atvejais pirkėjas gali likti be automobilio, kurį grąžins jo buvusiam savininkui arba lizingui, o žmogus liks be pinigų ir be daikto. Todėl vėl primename, kad geriausia atsiskaitinėti su lietuviu.

Pabaigai priminimas, kad atsiskaitinėtumėte pavedimais. Taip daug paprasčiau ir lengviau, nes nereikia vežiotis grynųjų ir juos netyčia pamesti. Taip pat turėsite įrodymus, kiek ir kam mokėjote. O galiausiai išvengsite visokių neaiškių schemų, kuriomis pinigai pasiekia ne visai skaidrius gavėjus arba nekeliauja remti karo ar kitokių nelegalių veiklų.

Būkite budrūs, o jei kilo klausimų- visada galite skambinti į Autopretenziją ir gausite Jums rūpimus atsakymus.

Pagarbiai

UAB Autopretenzija 

El. paštas komunikacijai: [email protected]

tel. +370 65 855 855

MŪSŲ MISIJA – pagalba/konsultacijos pirkėjui įsigijus automobilį su defektais.

Greitas konsultavimas

Konsultuojame dėl įsigyto daikto (automobilio) su paslėptais defektais.

Susisiekti su mumis naudinga nes:

  • Aptarsime tai, kas naudinga Jums
  • Pasidalinsime mūsų klientų patirtimi, kaip jiems pavyko atgauti kompensacijas
  • Atsakysime į visus Jūsų klausimus
  • Būsime partneriais, kurie yra Jūsų pusėje
  • Peržiūrėsime Jūsų atvejus nemokamai

Atsisiųsk

Pirkimo-pardavimo sutartį

Rašyk

Skambink

Užduok klausimą